پیشینه هنر خاتم کاری

هنر خاتم کاری در دوران صفوی به اوج شکوفایی خود رسید. اما در دوره ی قاجاریه به دلیل بی توجهی به این هنر از رونق افتاد. در دوران پهلوی به کوشش استاد کمال الملک در مدرسه صنایع مستظرفه دوباره این هنر جانی دوباره گرفت.

در بازار صنایع دستی می توانید محصولات متنوع میاکاری را مشاهده کنید. یکی از پر طرفدارترین این محصولات جعبه خاتم کاری است که هم زیباست هم مقرون به صرفه و می تواند یکی از بهترین سوغات ها برای عزیزانتان باشد.

ادامه مطلب...

دوربین مداربسته خودرو | عکس و فیلم برداری

یکی از بهترین دستگاه هایی که در امینت خودرو شما کمک رسان شما خواهد بود دوربین مداربسته خودرو بلک باکس مخصوص فیلم و تصویربرداری  Vehicle Blackbox DVR Full HD 1080 می باشد. این دستگاه می تواند برای شما عزیزان  بهترین راه برای افزایش امنیت خودرو را فراهم سازد. دوربین مدار بسته می تواند با بهترین کیفیت برای شما عزیزان به فیلم برداری و عکس برداری بپردازد.

ادامه مطلب...

دستگاه بخور سرد ارزان قیمت مخصوص تمامی فضاها

یکی از بهترین وسیله هایی که برای تولید رطوبت استفاده می گردد همین دستگاه های بخور سرد و یا گر است که هر کدام برای بر طرف کردن نیازی خاص استفاده می شود. شما می توانید از این محصول برای از بین بردن انواع میکروب ها و ویروس هایی که در اطراف شما وجود دارد استفاده نمایید. شما می توانید رطوبت هوای اطراف خود را افزایش دهید و با این کار پوستی شاداب و با طراوت داشته باشید.

ادامه مطلب...

قیمت نازل جعبه خاتم کاری با تخفیف های ویژه

یکی از قدیمی ترین و زیبا ترین هنر هایی که در اصفهان تولید می شود خاتم کاری می باشد و شما می توانید از این محصول استفاده کنید و نیاز های خود را بر طرف نمایید. تمامی محصولات این عرصه را با تخفیف های ویژه به صورت اینترنتی خریداری نمایید. یکی از پر فروش ترین و محبوب ترین این محصولات خاتم کاری جعبه های آن می باشد که اندازه و سایز های مختلفی دارد.

ادامه مطلب...

دستگاه بادکش طبی ارزان با بهترین قیمت در تک سبد

یکی از وسیله هایی که می توانید از آن به خوبی در منزل استفاده  کنید و درد و کوفتگی بدن خود را از بین ببرید، دستگاه باد کشی می باشد. این دستگاه دارای 6 سری است که می توانید با استفاده از این محصول تمامی نقاط مورد نظر خود را حجامت و یا بادکشی نمایید. برای حجامت لازم است تا نزد دکتر متخصص بروید اما با استفاده از این دستگاه می توانید به تنهایی در خانه نواحی قابل دسترس خود را بادکشی نمایید.

ادامه مطلب...

خرید اینترنتی میناکاری تهران با قیمت مناسب

میناکاری در تهران، به عنوان هنری اصیل و پرطرفدار به خوبی توانسته است جایگاه شاخصی برای خود داشته باشد و هنرمندان زیادی به این هنر مشغول می باشند. از جمله محصولات میناکاری شهر تهران می توان به انواع  بشقاب میناکاری اشاره کرد که با توجه به تنوع ابعاد و طرح ها توانسته است در بازار رقابتی به خوبی فروش داشته باشد.

 

 

ادامه مطلب...

انتخاب سال با خرید لامپ حشره کش برقی

لامپ حشره کش برقی زپ لایت محصول سال 2018، از بین برنده ی حشرات موذی و پشه ها مزاحم بوده و با خرید این لامپ حشره کش برقی  خود ر از شر پشه ها و حشرات مزاحم نجات دهید.

این حشره کش دارای دو لامپ LED است که یکی با نور آبی و دیگری با نور سفید می باشد. نور آبی این حشره کش باعث جذب حشرات شده و زمانی که حشرات به آن جذب می شوند آنها را از بین می برد. نور سفید نیز برای روشن کردن محیط است.

ادامه مطلب...

آشنایی با دستگاه بخور سرد ارزان طرح تخم مرغ

دستگاه بخور سرد مدل تخم مرغ طراحی زیبا و شکیل و جالب دارد و بسیار فانتزی و مورد علاقه جوانان است. این مدل بامیزه  شبیه یک تخم مرغ شکسته است. این دستگاه بخور سرد کوچک بوده و به آسانی می توانید آن را همه جا با خود ببرید.

برای روشن کردن دستگاه بخور یک بار دکمه لمسی را فشار داده و برای آنکه لامپ LED نیز روشن شود دکمه را دوبار فشار دهید. بنابراین می توانید از این دستگاه بخور سرد ارزان در شب به جای چراغ خواب نیز استفاده کنید.

ادامه مطلب...