گیرنده دیجیتال اندروید با پورت otg

گیرنده دیجیتال موبایل و تبلت مای جیکا مدل MyGica PT360 DVB-T2 Pad TV Tuner Receiver For Android امکان مشاهده شبکه ها و برنامه های دیجیتالی تلویزیونی مورد علاقتان را فراهم می آورد. این گیرنده دیجیتال موبایل برای دستگاه های اندرویدی عرضه شده است.


گیرنده-دیجیتال-موبایل


این محصول به صورت کاملا رایگان و بدون اینترنت یا سیمکارت سیگنالهای دیجیتال موجود را دریافت می نماید. این گیرنده دیجیتال موبایل اندروید در حال حاضر بر روی اندروید ورژن 7 کار نمی نماید. همراه با این گیرنده دیجیتال یک آنتن دو شاخه و یک آنتن دستبندی عرضه شده است.گیرنده-دیجیتال


این آنتنها قادر به دریافت سیگنال از هر نقطه ای می باشند. این دستگاه 15 ماه گارانتی داشته و ابعاد آن 0.7*2.5*3.3 سانتی متر می باشد. وزن این گیرنده دیجیتال تنها 6 گرم است. گیرنده دیجیتال موبایل PadTV PT360 با کمک نرم افزار PadTV HD به راحتی راه اندازی میشود.


گیرنده-دیجیتال-اندروید


این نرم افزار را میتوانید از گوگل پلی یا بازار دریافت نمایید. قابلیت EPG زمان پخش برنامه های مختلف را به اطلاع کاربر میرساند. این دستگاه از شبکه های HDTV پشتیبانی می نماید و مجهز به سیستم کانال یابی خودکار می باشد.


گیرنده-دیجیتال-وایرلس


برای استفاده از این گیرنده دیجیتال، دستگاه اندرویدی مورد نظر می بایست دارای حداقل پردازنده 1.5 گیگاهرتز Dual Core یا بالاتر، 20MB فضای خالی و رزولوشن تصویری حداقل 400X800 باشد. این گیرنده دیجیتال موبایل مطابق با استاندارد های DVB-T و DVB-T2 است. این دستگاه را میتوانید از طریق پورت otg به تبلت یا گوشی اندرویدیتان متصل نمایید.


گیرنده-موبایل-تبلت