چراغ تزیینی سولار خورشیدی

چراغهای سولار یا همان چراغهای خورشیدی برای ایجاد جلوه های بصری زیبا در محوطه های باز بسیار مناسب می باشند. لامپ خورشیدی دیواری سولار موشن در طول روز با کمک انرژی خورشیدی شارژ شده و توسط سیستم پنل خورشیدی این انرژی تبدیل به الکتریسیته میشود.


لامپ-خورشیدی-دیواری


لامپ خورشیدی باغچه از ایجاد آلودگی و هزینه های اضافی جلوگیری می نماید. با قراردادن این محصول مقابل آفتاب میتوانید یک منبع انرژی برای ایجاد روشنایی در فضاهای باز فراهم آورید. این نوع چراغ دارای 20 عدد لامپ LED بوده که هر یک از آنها به ایجاد نور و جلوه های زیبا در فضاهای باز کمک میکنند.


لامپ-خورشیدی-باغچه


این چراغ سولار ضدآب بوده و در باران،تگرگ، طوفان و ... به خوبی کار می نماید. لامپ خورشیدی SOLAR MOTION SENSOR 20 LED LIGHT  به صورت اتوماتیک شبها روشن شده و با طلوع آفتاب خاموش میشود.لامپ-خورشیدی-باغ


ظرفیت باطری خورشیدی این محصول 800 میلی آمپر بوده و از نوع لیتیومی می باشد. سنسور تشخیص حرکت این محصول با حضور افراد و خودروها فعال شده و موجب افزایش روشنایی چراغ میشود.


لامپ-خورشیدی-سنسوردار


این سنسور به محض نزدیک شدن افراد به فاصله 3 متری روشنایی لامپ را به حداکثر میرساند و سپس به حالت عادی برمیگردد تا بدین ترتیب زمان عملکرد باطری افزایش پیدا کند.


لامپ-خورشیدی


بدنه ی این لامپ سولار از مواد ABS و پلاستیک تولید شده است و بسیار مقاوم می باشد. یک جایگاه مخصوص بر روی بدنه ی این لامپ قرار دارد که با یک پیچ به راحتی بر روی دیوار نصب میشود. ابعاد این محصول 4.8*9.5*12.4 سانتی متر می باشد.


لامپ-خورشیدی