هندزفری بلوتوثی طرح حلزونی

هندزفری بلوتوثی حلزونی طرح سامسونگ مدل Bluetooth Headphone S530  طراحی بسیار ظریف و کوچکی دارد. این هندزفری به راحتی داخل گوش جا میگیرد و کاملا پنهان میشود. این محصول با بلوتوث ورژن 4 کار می نماید و برد آن 10 متر می باشد.


هندزفری-بادیگاردی


طراحی ارگونومیکی و حلزونی بدنه ی این هندزفری باعث جای گرفتن کامل هندزفری میشود. این محصول با تمامی گوشی های اندرویدی و ios سازگار است. باطری این دستگاه 50 میلی آمپر بوده و از طریق کابل usb قابل شارژ میباشد.


هندزفری-بادیگاردی-اصلی


زمان آماده به کار این هندزفری 120 ساعت بوده و زمان مکالمه پس از شارژ کامل 4 ساعت و برای موسیقی 3 ساعت می باشد. این محصول صدا را شفاف، بدون پژواک و بدون نویز پخش می نماید. ابعاد این هندزفری حلزونی 15*16*28 میلی متر می باشد.


هندزفری-بادیگاردی-اصل


هندزفری بادیگاردی فشن از دیگر محصولات با کیفیت و ارگونومیکی میباشد. هندزفری بادیگاردی اصلی مدل fashion bodyguard headset OKU-05  از نوع تک گوش بوده و به راحتی داخل گوش قرار میگیرد. این هدست از نوع سیمدار بوده و با تمامی دستگاه هایی که دارای جک 3.5 میلی متر هستند سازگار می باشد.هندزفری-بادیگاردی-اصل


این محصول به علت وزن بسیار کم خود مورد استقبال بسیاری از افراد قرار گرفته است. وزن این هندزفری تنها 13 گرم می باشد. قسمت بالایی هندزفری فشن مدل OKU-05 از پلاستیک شفاف ساخته شده است  و هنگامی که بالای گوش قرار میگیرد از مسافت دور دیده نمیشود. این محصول برای پاسخگویی به مکالمات در حین رانندگی بسیار مناسب می باشد.


هندزفری-بادیگاردی-موبایل